[vc_section el_class=”inside-section-2″][vc_row full_width=”stretch_row” content_placement=”middle” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1606736289575{background-color: #f0f0f0 !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2415″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]
LDC – 100
[/vc_column_text][vc_column_text]
Κόφτης οπτικών ινών μεγάλης διαμέτρου
Σχεδιασμένο για ίνες μεγάλης διαμέτρου
[/vc_column_text][vc_column_text]
- Φιλικό προς τον χρήστη μενού GUI, εύκολο στη χρήση
- Αντλία κενού V-αυλάκι βολικό για την τοποθέτηση ινών
- Ισχύει για ίνες με διάμετρο επένδυσης 80μm~1250μm
- Ανθεκτική λεπίδα, διάρκεια ζωής πάνω από 20.000 κοπές
- Πρόγραμμα σύνδεσης 40 λειτουργιών, αποθήκευση δεδομένων 4000 ομάδων
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1608584546243{padding-bottom: 120px !important;}”][vc_row equal_height=”yes” content_placement=”middle” css_animation=”fadeInUp”][vc_column][vc_single_image image=”2432″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][vc_column_text]
Ακριβής σχεδιασμός δομής με καλή απόδοση κοπής
[/vc_column_text][vc_single_image image=”2433″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][vc_column_text]
Αντλία κενού V-αυλάκι βολικό για την τοποθέτηση ινών
Ανθεκτική λεπίδα, διάρκεια ζωής πάνω από 20.000 κοπές
[/vc_column_text][vc_single_image image=”2434″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][vc_column_text]
Διαφορετικοί προσαρμογείς συγκράτησης ινών για ίνες διαφορετικής διαμέτρου επένδυσης
[/vc_column_text][vc_single_image image=”2435″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][vc_column_text]
Φιλικό προς τον χρήστη μενού GUI, εύκολο στη χρήση
Υποστήριξη καθορισμού παραμέτρων και αναβάθμισης λογισμικού
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1607972005278{background-color: #c9ced1 !important;}” el_class=”inside-section-3″][vc_row el_class=”product-section-4″][vc_column][vc_column_text]
Προδιαγραφές
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1607971526757{border-top-width: 80px !important;padding-bottom: 80px !important;}” el_id=”spec-table”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]
| Αριθμός ινών | Μονή |
| Διάμετρος επένδυσης | 80~1250μm |
| Διάμετρος επικάλυψης | 160~3000μm |
| Σύσφιξη ινών | Βοήθεια αντλίας κενού για σύσφιξη |
| Μήκος κοπής | 5~40mm |
| Γωνία κοπής | Τυπικά 0.5° |
| Μέθοδος κοπής | Εφαρμογή τάσης και χάραξη με λεπίδα |
| Λεπίδα και διάρκεια ζωής | Διαμαντένια λεπίδα, 10 θέσεις, τυπικά 20000 ίνες (διάμετρος επένδυσης 125µm) |
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]
| Αριθμός Λειτουργιών | 40 ομάδες |
| Οθόνη | Έγχρωμη οθόνη αφής LCD HD 5,0 ιντσών |
| Αποθήκευση δεδομένων | 4000 ομάδες αρχείων κοπής |
| Τροφοδοσία | Προσαρμογέας, είσοδος: AC100~ 240 V(50 /60 Hz), έξοδος: DC11~13.5V |
| Συνθήκες λειτουργίας/αποθήκευσης | Υγρασία: 0~95%; Θερμοκρασία: 0~+40°C (χωρίς συμπύκνωση) |
| Τερματικό | USB2.0 |
| Διαστάσεις | 270mm(L)x155mm(W)x165mm(H) |
| Βάρος | 4.37kg |
| Μπαταρία | 3400mAh, 2 ώρες για πλήρη φόρτιση, συνεχής χρόνος λειτουργίας έως 8 ώρες (περίπου 600 πυρήνες κοπής) |
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_row full_width=”stretch_row” content_placement=”middle” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1755449603800{padding-top: 50px !important;padding-bottom: 50px !important;background: #001331 url(https://shinho.eu/wp-content/uploads/2025/08/组合LDC100.jpg?id=2436) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” el_class=”product-section-2″][vc_column width=”1/3″ el_class=”sec-2-right-block”][vc_column_text]
Περιεχόμενα συσκευασίας
[/vc_column_text][vc_column_text]
- LDF cleaver
- Τροφοδοτικό
- Τροφοδοτικό καλώδιο
- Εγχειρίδιο χρήστη (μονάδα USB)
- Εργαλεία (01/02/03/04) – (1 set)
- Μικροσκόπιο
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]