[vc_section el_class=”inside-section-2″][vc_row full_width=”stretch_row” content_placement=”middle” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1606736289575{background-color: #f0f0f0 !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2091″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]
X950
[/vc_column_text][vc_column_text]
Ribbon Fiber Fusion Splicer
[/vc_column_text][vc_column_text]
- Εφαρμόζεται σε σύνδεση ινών κορδέλας 2-12
- Ακριβής ευθυγράμμιση και απώλεια σύντηξης επιπέδου διεθνών προδιαγραφών
- Χρόνος σύνδεσης 20 δευτερόλεπτα, θέρμανση 1-2/4-12 ινών ταινίας 26 δευτερόλεπτα/40 δευτερόλεπτα
- Εφαρμόζεται σε διαφορετικούς τύπους ινών (SM/MM/DS/NZDS)
- Ανθεκτικό σώμα, αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στους κραδασμούς
- Συνδεόμενη μπαταρία λιθίου, υποστήριξη ξεχωριστής φόρτισης
- Εύκολη συντήρηση, εύκολη αντικατάσταση των ηλεκτροδίων
- Θύρα USB για αναβάθμιση λογισμικού, εξαγωγή αρχείων
- Υποστήριξη 4000/100 ομάδων εγγραφών σύντηξης/εικόνων σύντηξης
- Πλήρης συμμόρφωση με το διεθνές πρότυπο CE/Rohs
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” content_placement=”middle” parallax=”content-moving” parallax_speed_bg=”1.3″ css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1608237352811{padding-top: 50px !important;padding-bottom: 50px !important;background: #001331 url(https://shinho.eu/wp-content/uploads/2020/12/top.jpg?id=2089);background-position: center;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” el_class=”product-section-2″][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″ el_class=”sec-2-right-block”][vc_column_text]
Λεπτομέρειες
[/vc_column_text][vc_column_text]Removable metal fiber holders
Επαγωγικός θερμαντήρας
Αποσπώμενη μπαταρία
Αυτόματη βαθμονόμηση ARC
Ακριβής σχεδιασμός V-groove
Κεραμικό σφυρί
Fine workmanship[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1608145863688{background-color: #c9ced1 !important;}” el_class=”product-section-3″][vc_column][vc_column_text]
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
[/vc_column_text][vc_column_text]
Παγκόσμιας τάξεως χρόνος συγκόλλησης και θέρμανσης
[/vc_column_text][vc_single_image image=”2090″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1607972005278{background-color: #c9ced1 !important;}” el_class=”inside-section-3″][vc_row el_class=”product-section-4″][vc_column][vc_column_text]
Προδιαγραφές
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2054″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” css_animation=”fadeInLeft”][vc_column_text css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1608145713103{padding-top: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;background-color: #ffffff !important;}”]
Διαστάσεις Κιβωτίου
53CM x 30CM x 27CM
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2055″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” css_animation=”fadeInRight”][vc_column_text css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1608145718297{padding-top: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;background-color: #ffffff !important;}”]
Διαστάσεις Μηχανήματος
156MM x 141MM x 156MM
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1607971526757{border-top-width: 80px !important;padding-bottom: 80px !important;}” el_id=”spec-table”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]
| Μέθοδος ευθυγράμμισης | Ευθυγράμμιση Clad to Clad |
| Τύπος ίνας | SM(G.652),MM(G.651),DS(G.653),NZDS(G.655) |
| Διάμετρος επένδυσης | 80 -150μm |
| Διάμετρος επίστρωσης | 160–1000μm |
| Μήκος κοπής | 5-16 mm (διάμετρος επίστρωσης < 250 um), 16 mm |
| Τυπική απώλεια συγκόλλησης | SM: 0.02dB;MM: 0.01dB;DS: 0.04dB;NZDS: 0.04dB |
| Απώλεια επιστροφής | >60dB |
| Πρόγραμμα συγκόλλησης | 40 ομάδες |
| Δυνατότητες λειτουργίας | Αυτόματη & χειροκίνητη |
| Αυτο-θέρμανση | Διαθέσιμο |
| Συνήθης χρόνος συγκόλλησης | 6 δευτερόλεπτα |
| Συνήθης χρόνος θέρμανσης | 1-2 cores 26 seconds,4-12 cores 40 seconds |
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]
| Μεγέθυνση ίνας | 25X (προβολή X ή Y) |
| Οθόνη | Διπλή υψηλής ευαισθησίας κάμερα, 5″ οθόνη LCD (800×480) |
| Αποθήκευση δεδομένων | 4000 σύνολα εγγραφών δεδομένων |
| Εκτίμηση απώλειας | Διαθέσιμο |
| Δοκιμή τάσης | 1.8~2.25N |
| Διεπαφή | Διεπαφή μενού GUI, εύκολη στη χρήση |
| Αντοχή μπαταρίας | Μπαταρία Li 5200mAh, 300 κύκλοι σύνδεσης και θέρμανσης |
| Τροφοδοσία | Προσαρμογέας, είσοδος: AC100-240V (50/60HZ), έξοδος: DC11-13,5V |
| Αντοχή ηλεκτροδίων | 4000 ARC φορτίσεις, εύκολη αντικατάσταση |
| Τερματικά | Θύρα USB 2.0, για αναβάθμιση λογισμικού, εξαγωγή αρχείων |
| Συνθήκες λειτουργίας | Υγρασία: 0-95%, Θερμοκρασία: -10℃~+50℃; Άνεμος: μέγιστη ταχύτητα 15 m/s |
| Διαστάσεις/Βάρος | 156×141×156 mm / ~2.45 kg (με μπαταρία) |
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_row content_placement=”middle” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1608238675811{padding-top: 50px !important;padding-bottom: 50px !important;background: #001331 url(https://shinho.eu/wp-content/uploads/2020/12/Toolbox-1.jpg?id=2092) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” el_class=”product-section-2″][vc_column width=”1/3″ el_class=”sec-2-right-block”][vc_column_text]
Περιεχόμενα Συσκευασίας
[/vc_column_text][vc_column_text]Fiber cleaver
Θερμική απογυμνωτική μηχανή X17
Υποδοχέας ινών R-12
Ανταλλακτικά ηλεκτρόδια
Απογυμνωτής καλωδίου
Τροφοδοτικό & καλώδιο
Εγχειρίδιο χρήστη σε USB stick
Alcohol pump & soft paintbrush[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]