[vc_section el_class=”inside-section-2″][vc_row full_width=”stretch_row” content_placement=”middle” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1606736289575{background-color: #f0f0f0 !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2184″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]
X500
[/vc_column_text][vc_column_text]
Active V-groove Fusion Splicer
[/vc_column_text][vc_column_text]
- 4 κινητήρες ενεργοί, ακρίβεια ευθυγράμμισης με αυλάκωση V
- Οικονομικό και κατάλληλο για FTTx/ FTTH
- Αυτόματη βαθμονόμηση ARC & θέσης
- 1 δευτερόλεπτο εκκίνηση, 7 δευτερόλεπτα συγκόλληση, 26 δευτερόλεπτα θέρμανση
- Σταθερή απόδοση, μέση απώλεια συγκόλλησης 0,03dB
- Επαγωγικός αυτόματος θερμαντήρας, βιομηχανικός επεξεργαστής
- Μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας, πάνω από 250 κύκλοι σύνδεσης και θέρμανσης
- Κατάλληλο για γυμνή ίνα, patch cords, drop cables κ.ά.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section full_width=”stretch_row”][vc_row full_width=”stretch_row” content_placement=”middle” parallax=”content-moving” parallax_speed_bg=”1.3″ css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1608671554683{padding-top: 50px !important;padding-bottom: 50px !important;background: #001331 url(https://shinho.eu/wp-content/uploads/2020/12/top_x500.jpg?id=2186);background-position: center;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” el_class=”product-section-2″][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″ el_class=”sec-2-right-block”][vc_column_text]
Λεπτομέρειες
[/vc_column_text][vc_column_text]Inductive heater
Αποσπώμενη μπαταρία
Ακριβής σχεδιασμός V-groove
Μεταλλικός σφιγκτήρας στήριξης
Κεραμικό σφυρί
Fine workmanship[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section full_width=”stretch_row”][vc_row full_width=”stretch_row” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1608145863688{background-color: #c9ced1 !important;}” el_class=”product-section-3″][vc_column][vc_column_text]
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
[/vc_column_text][vc_column_text]
Καλύτερος χρόνος συγκόλλησης και θέρμανσης στην κατηγορία του
[/vc_column_text][vc_single_image image=”2188″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1608584541152{padding-top: 120px !important;}”][vc_row css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1606753648765{margin-bottom: -150px !important;}”][vc_column][vc_column_text]
Προσέχουμε κάθε μέρος των συσκευών σύνδεσης, προμηθευόμαστε εξαρτήματα υψηλής ποιότητας για να διασφαλίσουμε ότι οι συσκευές θα έχουν την καλύτερη απόδοση.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1608584546243{padding-bottom: 120px !important;}”][vc_row equal_height=”yes” content_placement=”middle” css_animation=”fadeInUp”][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2192″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][vc_column_text]
Οπτικά ποιότητας
Καλές εικόνες ινών
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”1912″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][vc_column_text]
Υψηλής ακρίβειας V-groove
Δομή από κράμα αλουμινίου
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”1913″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][vc_column_text]
Κινητήρας από αξιόπιστη πηγή
Σταθερή ισχύς εξόδου
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”1914″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][vc_column_text]
Βιομηχανικό μικροτσίπ
Γρήγορη και σταθερή απόδοση
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1607972005278{background-color: #c9ced1 !important;}” el_class=”inside-section-3″][vc_row el_class=”product-section-4″][vc_column][vc_column_text]
Προδιαγραφές
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2190″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” css_animation=”fadeInLeft”][vc_column_text css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1608674414625{padding-top: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;background-color: #ffffff !important;}”]
Διαστάσεις Κιβωτίου
36CM x 27CM x 19CM
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2189″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” css_animation=”fadeInRight”][vc_column_text css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1608672663332{padding-top: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;background-color: #ffffff !important;}”]
Διαστάσεις Μηχανήματος
149MM x 120MM x 127MM
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1607971526757{border-top-width: 80px !important;padding-bottom: 80px !important;}” el_id=”spec-table”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]
| Μέθοδος ευθυγράμμισης | 4 κινητήρες ενεργοί, ευθυγράμμιση με αυλάκωση V |
| Τύπος ίνας | SM(G.652),MM(G.651),DS(G.653),NZDS(G.655) BIF G657 |
| Διάμετρος επένδυσης | 80 -150μm |
| Διάμετρος επίστρωσης | 160–1000μm |
| Μήκος κοπής | 5-16 mm (διάμετρος επίστρωσης < 250 um), 16 mm |
| Τυπική απώλεια συγκόλλησης | SM: 0.02dB;MM: 0.01dB;DS: 0.04dB;NZDS: 0.04dB |
| Απώλεια επιστροφής | >60dB |
| Πρόγραμμα συγκόλλησης | 40 ομάδες |
| Δυνατότητες λειτουργίας | Αυτόματη & χειροκίνητη |
| Αυτο-θέρμανση | Διαθέσιμο |
| Συνήθης χρόνος συγκόλλησης | 7 δευτερόλεπτα |
| Συνήθης χρόνος θέρμανσης | 18 δευτερόλεπτα για θερμοσυστελλόμενα περιβλήματα 60 mm και 40 mm |
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]
| Μεγέθυνση ίνας | 250X (προβολή X ή Y), 125X (προβολή X και Y) |
| Οθόνη | Διπλή κάμερα υψηλής ευαισθησίας, οθόνη LCD 4,3 ιντσών |
| Αποθήκευση δεδομένων | 4000 σύνολα εγγραφών δεδομένων |
| Εκτίμηση απώλειας | Διαθέσιμο |
| Δοκιμή τάσης | 1.8~2.25N |
| Διεπαφή | Διεπαφή μενού GUI, εύκολη στη χρήση |
| Αντοχή μπαταρίας | Μπαταρία Li 5200mAh, 250 κύκλοι σύνδεσης και θέρμανσης |
| Τροφοδοσία | Προσαρμογέας, είσοδος: AC100-240V (50/60HZ), έξοδος: DC11-13,5V |
| Αντοχή ηλεκτροδίων | 4000 ARC φορτίσεις, εύκολη αντικατάσταση |
| Τερματικά | Θύρα USB 2.0, για αναβάθμιση λογισμικού, εξαγωγή αρχείων |
| Συνθήκες λειτουργίας | Υγρασία: 0-95%, Θερμοκρασία: -10℃~+50℃; Άνεμος: μέγιστη ταχύτητα 15 m/s |
| Διαστάσεις/Βάρος | 149mm (L)×120mm (W)×147mm (H) /1.9kg (συμπεριλαμβανομένης της μπαταρίας) |
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_row full_width=”stretch_row” content_placement=”middle” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1608674280524{padding-top: 50px !important;padding-bottom: 50px !important;background: #001331 url(https://shinho.eu/wp-content/uploads/2020/12/Includes.jpg?id=2194) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” el_class=”product-section-2″][vc_column width=”1/3″ el_class=”sec-2-right-block”][vc_column_text]
Περιεχόμενα Συσκευασίας
[/vc_column_text][vc_column_text]Fiber cleaver
Απογυμνωτής ινών
Ανταλλακτικά ηλεκτρόδια
Απογυμνωτής καλωδίου
Τροφοδοτικό & καλώδιο
Εγχειρίδιο χρήστη σε USB stick
Alcohol pump & soft paintbrush[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]