[vc_section el_class=”inside-section-2″][vc_row full_width=”stretch_row” content_placement=”middle” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1606736289575{background-color: #f0f0f0 !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2118″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]
S12PM
[/vc_column_text][vc_column_text]
Polarization Maintaining Fusion Splicer
[/vc_column_text][vc_column_text]
- Ευθυγράμμιση πυρήνα με πυρήνα, χαμηλή απώλεια συγκόλλησης
- Παρατήρηση και ευθυγράμμιση τελικής όψης και προφίλ
- Αυτόματη βαθμονόμηση και σύνδεση ARC
- Ευθυγράμμιση ινών PM 45 και 90 μοιρών
- Εφαρμόζεται σε ειδικές ίνες, όπως Panda, bow-tie και ελλειπτικές ίνες.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” content_placement=”middle” parallax=”content-moving” parallax_speed_bg=”1.3″ css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1608496855295{padding-top: 50px !important;padding-bottom: 50px !important;background: #001331 url(https://shinho.eu/wp-content/uploads/2020/12/Top-2.jpg?id=2120);background-position: center;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” el_class=”product-section-2″][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″ el_class=”sec-2-right-block”][vc_column_text]
Λεπτομέρειες
[/vc_column_text][vc_column_text]Direct dual fiber end face imaging
Περιστροφή Z-stage
Ακριβής σχεδιασμός V-groove
Αφαιρούμενοι μεταλλικοί υποδοχείς ινών
Κεραμικό σφυρί
Fine workmanship[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1608145863688{background-color: #c9ced1 !important;}” el_class=”product-section-3″][vc_column][vc_column_text]
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
[/vc_column_text][vc_column_text]
Ακριβής αντιστοίχιση πυρήνα για ειδικές ίνες PM
[/vc_column_text][vc_single_image image=”2153″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1608585034880{margin-bottom: -150px !important;}”][vc_column][vc_column_text]
Ο νέος συγκολλητής σύντηξης S12PM ενσωματώνει κορυφαίες τεχνολογίες ευθυγράμμισης για ακριβή και χαμηλής απώλειας συγκόλληση για Panda και άλλες ειδικές ίνες που διατηρούν την πόλωση.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section css=”.vc_custom_1608584740125{padding-bottom: 120px !important;}”][vc_row equal_height=”yes” content_placement=”middle” css_animation=”fadeInUp” el_class=”s12pm-char”][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2145″ img_size=”193×112″ alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][vc_column_text]
Παρατήρηση διπλής ίνας στην ακραία επιφάνεια
Περιστροφική ευθυγράμμιση Z-Stage
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2144″ img_size=”193×112″ alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][vc_column_text]
Βαθμονόμηση ARC σε πραγματικό χρόνο
Σταθερή απόδοση συγκόλλησης
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2148″ img_size=”193×112″ alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][vc_column_text]
Ευθυγράμμιση περιγράμματος ινών
Ακριβής αντιστοίχιση πυρήνων
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2142″ img_size=”193×112″ alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”fx-img”][vc_column_text]
Panda. Bow-Tie & Elliptical clad
Υποστηρίζονται όλες οι ειδικές ίνες
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1607972005278{background-color: #c9ced1 !important;}” el_class=”inside-section-3″][vc_row el_class=”product-section-4″][vc_column][vc_column_text]
Προδιαγραφές
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2054″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” css_animation=”fadeInLeft”][vc_column_text css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1608145713103{padding-top: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;background-color: #ffffff !important;}”]
Διαστάσεις Κιβωτίου
53CM x 30CM x 27CM
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2123″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” css_animation=”fadeInRight”][vc_column_text css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1608497071648{padding-top: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;background-color: #ffffff !important;}”]
Διαστάσεις Μηχανήματος
260MM x 202MM x 170MM
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1607971526757{border-top-width: 80px !important;padding-bottom: 80px !important;}” el_id=”spec-table”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]
| Μέθοδος ευθυγράμμισης | Άμεση διπλή ίνα, ευθυγράμμιση προφίλ με περιστροφή Z |
| Τύπος ίνας | SM(G.652),MM(G.651),DS(G.653),NZDS(G.655), Panda & Bow-Tie PM fibers |
| Διάμετρος επένδυσης | 80~150µm |
| Διάμετρος επίστρωσης | 160~900µm |
| Ταυτοποίηση ινών | Αυτόματη Ταυτοποίηση SMF,MMF,NZDS,DS,PANDA PMF |
| Τυπική απώλεια συγκόλλησης | SM: 0.02dB;MM: 0.01dB;DS: 0.03dB;NZDS: 0.03dB;PMF 0.05dB |
| Αναλογία εξάλειψης | 32dB(PANDA) |
| Πρόγραμμα συγκόλλησης | 40 ομάδες |
| Δυνατότητες λειτουργίας | Αυτόματη & χειροκίνητη |
| Αυτο-θέρμανση | Διαθέσιμο |
| Συνήθης χρόνος συγκόλλησης | Μη πολωμένη ίνα: 15 δευτερόλεπτα; Ίνα PM: 45 δευτερόλεπτα |
| Συνήθης χρόνος θέρμανσης | 30 δευτερόλεπτα για θερμοσυστελλόμενα περιβλήματα 60 mm και 40 mm |
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]
| Μεγέθυνση ίνας | 180X (προβολή X ή Y), 90X (προβολή X και Y) |
| Οθόνη | Διπλή υψηλής ευαισθησίας κάμερα, 5″ οθόνη LCD (800×480) |
| Αποθήκευση δεδομένων | 4000 σύνολα εγγραφών δεδομένων |
| Εκτίμηση απώλειας | Διαθέσιμο |
| Δοκιμή τάσης | 1.8~2.25N |
| Διεπαφή | Διεπαφή μενού GUI, εύκολη στη χρήση |
| Αντοχή μπαταρίας | Μπαταρία Li 5200mAh, 300 κύκλοι σύνδεσης και θέρμανσης |
| Τροφοδοσία | Προσαρμογέας, είσοδος: AC100-240V (50/60HZ), έξοδος: DC11-13,5V |
| Αντοχή ηλεκτροδίων | 4000 ARC φορτίσεις, εύκολη αντικατάσταση |
| Τερματικά | Θύρα USB 2.0, για αναβάθμιση λογισμικού, εξαγωγή αρχείων |
| Συνθήκες λειτουργίας | Υγρασία: 0-95%, Θερμοκρασία: -10℃~+50℃; Άνεμος: μέγιστη ταχύτητα 15 m/s |
| Διαστάσεις/Βάρος | 260mm(W)×202mm(D)×170mm(H) /5.1kg (συμπεριλαμβανομένης της μπαταρίας) |
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_row full_width=”stretch_row” content_placement=”middle” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1608501698933{padding-top: 50px !important;padding-bottom: 50px !important;background: #001331 url(https://shinho.eu/wp-content/uploads/2020/12/bottom.jpg?id=2155) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” el_class=”product-section-2″][vc_column width=”1/3″ el_class=”sec-2-right-block”][vc_column_text]
Περιεχόμενα Συσκευασίας
[/vc_column_text][vc_column_text]Fiber cleaver
Απογυμνωτής ινών
Υποστηρίγματα ινών
Ανταλλακτικά ηλεκτρόδια
Απογυμνωτής καλωδίου
Τροφοδοτικό & καλώδιο
Εγχειρίδιο χρήστη σε USB stick
Alcohol pump & soft paintbrush[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]